Sanal TV
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sanal TV

Sanal TVHoş geldin, .
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız: 0

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Smallville 10. Sezon Haberleri

3 posters
YazarMesaj
HarryBuki
Admin
Admin
HarryBuki

Altın Portakal Ödülü : 10454
Sanal TV Oscar Ödülü : 1

Smallville 10. Sezon Haberleri Empty
MesajKonu: Smallville 10. Sezon Haberleri   Smallville 10. Sezon Haberleri Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 3:24 pm

Smallville 10. Sezon büyük olacak!

Tom Welling, Smallville serisinin finalini konuştu, Lex ve Lana’nın dönüşünü anlattı.

21 Mayıs'ta Smallville’in gelecek sezonda biteceği haberi hayranlarını üzdü. Fakat CW basını şunu fark etti ki gelecek son sezon Tom Welling’i ellerinde tutmak için yeterli değil bu yüzden 2011 Clark Kent’in yolculuğunun sonu olabilir.

PW: Şirketin duyurduğu Smallville’in final sezonu olacağı doğru mu?
Tom: Bu çok komik, 10. sezonda olduğumuz için gerçekten çok heyecanlıyım ve bu asılsız haberlerin bir son bulmasını umuyorum. Aslında bilmiyorum, bu yıl önceki yılki kadar fan ve seyirci bulabilir miyiz. 11′de çok iyi geliyor!

PW: Allison Mack geri dönecek değil mi ?
Tom: Evet dönecek fakat kısıtlı bir zaman için. Üzülmeyin, Chloe 10. sezonun bir parçası olacak.

PW: Gösteri, senaristlerin “tayt yok, uçmak yok” kuralıyla başladı fakat siz birkaç yıldır zekice yollar buluyorsunuz. Clark kırmızı ve mavi taytların içinde kendini nasıl hissediyor dersiniz?
Tom: Daima bir ihtimali olduğunu düşünüyorum. Benim için tek sebebi, Clark’ın seyahatinde Superman’e uygun harika bir gösteri olmuş olması. Eğer bu gerçekleşirse bu sezon için çok geç olacak. Belki son şey onu Smalville’da görmek olacak.

PW: Gelecek sezondan beklentileriniz nelerdir?
Tom: (Gülerek) O’nu sezon sonuna kadar sorunsuz bir şekilde görmek istiyorum. Fakat genellikle onu Lex ile görüyorum ve Michael’in dönüşünü bekliyorum. Tahminimce bu çok güzel olurdu, Lana ve Lois aynı odada, bu bölüm Clark’ın ilgisini çeker. Justice League ihtimalleri hala devam etmekte. 10. sezon muhteşem olacak!

PW: Serinin finali olursa, tek isteğimiz herkesi geri getirmeniz olacak.
Tom: Umarım. Hepimiz öyle umuyoruz.. İsterim ki Annette de geri dönsün, Michael McKean, John Schneider.. bütün kankalar.. Bütün aile..!

Smallville 10. Sezon 1. Bölüm Fotoğrafları

Smallville 10. Sezon 1. Bölümü ile 24 Eylül, Cuma günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Lazarus” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fotoğraflarına buradan bakabilirsiniz.

-------------------------

Bir haber daha buldum. Fakat ingilizce olduğu için çevirmekteyim. Smile Çevirdiğimde hemen yayınlayacağım. Smile

Süperman Sizi korusun xd
https://sanaltv.yetkin-forum.com
annabeth-
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
annabeth-

Altın Portakal Ödülü : 158
Sanal TV Oscar Ödülü : 0

MesajKonu: Geri: Smallville 10. Sezon Haberleri   Smallville 10. Sezon Haberleri Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 6:44 pm

Allison'un geri dönmesine çok sevindim. Smile

Smallville 10. Sezon Haberleri 8616a14eb2b2be8effc0ba8908b2ab02
Clarkkk Very Happy
Yeni haberi bekliyoruz. Smile
aramisia
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
aramisia

Altın Portakal Ödülü : 133
Sanal TV Oscar Ödülü : 0

MesajKonu: Geri: Smallville 10. Sezon Haberleri   Smallville 10. Sezon Haberleri Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 3:09 pm

Allison gelsin ama hiç gitmesin
HarryBuki
Admin
Admin
HarryBuki

Altın Portakal Ödülü : 10454
Sanal TV Oscar Ödülü : 1

MesajKonu: Geri: Smallville 10. Sezon Haberleri   Smallville 10. Sezon Haberleri Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 3:18 pm

Çok seviyorum bu diziyi yaa.. Very Happy
https://sanaltv.yetkin-forum.com

Smallville 10. Sezon Haberleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Merlin, 4. Sezon 2012'de!