Sanal TV
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sanal TV

Sanal TVHoş geldin, .
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız: 0

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Şen Yuva

3 posters
YazarMesaj
HarryBuki
Admin
Admin
HarryBuki

Altın Portakal Ödülü : 10454
Sanal TV Oscar Ödülü : 1

Şen  Yuva  Empty
MesajKonu: Şen Yuva    Şen  Yuva  Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 3:31 pm

Şen Yuva

Şen  Yuva  25hieqh

Oldukça eğlenceli bir aile yaşantısını ekrana taşıyacak dizinin oyuncuları da, çok samimi ve doğal olan karakterlerin Türkiye'yi ekrana bağlayacağını söylüyor.

atv ekranlarında bu akşam ilk bölmüyle izleyiciyle buluşacak olan 'Şen Yuva', eğlenceli bir aile yaşantısı sunacak.

En son 'Binbir Gece' dizisiyle ekrana gelen Ceyda Düvenci, 'Avrupa Yakası'ndan sonra tiyatro oyunu 'Alevli Günler' ve 'Abimm' adlı sinema filmiyle dikkat çeken Levent Üzümcü, 'Mağara Adamı' oyunuyla herkesi kahkahaya boğan Alper Kul, Altan Erkekli ve Ayşegül Atik bu dizide biraraya geldi.

'Şen Yuva'nın en küçük oyuncusu ise 'Çok Güzel Hareketler Bunlar' programına izleyici olarak gelen ve ardından yaptığı yorumlarıyla yapımcıların dikkatini çeken Osman Berk Selvi...

Senaryosunu Emrah Sinanoğlu'nun yazdığı, yapımcılığını Necati Akpınar'ın, yönetmenliğini ise Hakan Algül'ün üstlendiği dizi ekibi, bu ailenin yaşantısının izleyicileri çok eğlendireceğini söyledi.

Dizide Münir'i canlandıran Levent Üzümcü, Sabah'a şöyle konuştu:

"Komedinin işte böyle bir büyüsü var. Bu kadrodan kötü bir iş çıkmayacağı belliydi. Bu işe 'hayır' diyecek kimse olduğuna inanmıyorum. Çok iyi bir kadrosu var. Bu diziyi çekerken kameramanlar ve ışıkçılar gülmekten bir tarafa yığılıp kalıyor. Onları burada canlı canlı güldürebildiysek, kim bilir ekranda neler yapacağız."

Değişik o kadar iç karartıcı, saçma dizilerden sonra gene de bir nebze güldürü olan dizilerden birisi daha. İzlerken insanı güldürüyor ve aile sorunlara komik çözümler getiriyor. Very Happy
https://sanaltv.yetkin-forum.com
aramisia
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
aramisia

Altın Portakal Ödülü : 133
Sanal TV Oscar Ödülü : 0

Şen  Yuva  Empty
MesajKonu: Geri: Şen Yuva    Şen  Yuva  Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 4:12 pm

Bu dizi bitti geçi
annabeth-
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
annabeth-

Altın Portakal Ödülü : 158
Sanal TV Oscar Ödülü : 0

Şen  Yuva  Empty
MesajKonu: Geri: Şen Yuva    Şen  Yuva  Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 4:23 pm

Ben bu diziyi hep Benim Annem Bir Melek'e benzetim.Benim Annem Bir Melek'i çok severdim ama bunu sevemedim. Sad

Şen Yuva
1 sayfadaki 1 sayfası